http://www.acuvue.cz
Hlavním cílem Johnson & Johnson Vision Care Companies je zlepšení kvality života pacientů ve spolupráci s odborníky v oblasti péče o oči. Snažíme se proto, aby naše kontaktní čočky nabízely nejen mimořádnou kvalitu vidění a komfort, ale aby zároveň přispívaly k podpoře zdravého nošení kontaktních čoček a udržely dlouhodobě spokojené nositele kontaktních čoček.
Inovativní technologie ACUVUE® dělají ze značky ACUVUE® číslo jedna na celosvětovém trhu kontaktních čoček.*
* JJVC data on file 2013. Založeno na nezávislém průzkumu výzkumné agentury, tržní podíly značky ACUVUE® v 9 zemích s největšími trhy kontaktních čoček na světě.
Kontaktní čočky značky Acuvue
Kontaktologie je velmi živý obor, proto je pro oční odborníky důležité mít nejen přehled o nových trendech, ale také o nich na patřičné úrovni diskutovat a zkoušet je v praxi. Na stránkách THE VISION CARE INSTITUTE® se můžete na odborné kurzy přímo zaregistrovat, ale kromě toho získáte online přístup i k dalším materiálům, odborným klinickým i obchodně zaměřeným článkům nebo se můžete přihlásit k odběru Vzdělávacích momentů. Věříme, že THE VISION CARE INSTITUTE® Vám pomůže nadále držet krok s posledními novinkami v oboru a využívat pohodlného vzdělávání přes internet.
Institut Vision Care